ALIŞ YERİ

Alış Yeri / Tarihi / Saati

 
 
İADE YERİ

İade Yeri / Tarihi / Saati

 
 
Popüler Lokasyonlar

Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama

Tarih ve kültürün iç içe geçtiği Şanlıurfa efsaneleri, balıklı gölü ve enfes mutfağı ile ön plana çıkar. Eurocar urfa Urfa araç kiralama ofisinden kiralayacağınız aracınız ile şehri yakından keşfedebilirsiniz. 

Şanlıurfa'da ilk olarak Balıklı Göl'ü görmenizi tavsiye ederiz. Eurocar urfa Şanlıurfa araç kiralama seçeneklerinin geniş bir yelpazede olduğu Eurocar urfa 'dan kiraladığınız aracınızla Birecik' ilçesine doğru gidebilir, Fırat Nehri kıyısında yaşamış eski medeniyetlerin yapılarını yakından keşfedebilirsiniz. Asurlular Döneminde yapılmış 12 burçlu kale tüm ihtişamıyla sizleri karşılayacaktır. 

Her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Urfa'ya ulaşım kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Urfa Havalimanı GAP Havalimanı araç kiralama servisi ile www.eurocarurfa.com üzerinden yapacağınız rezervasyon sonrası kiraladığınız araç havalimanı çıkış kapısında sizleri bekliyor olacak. 

eurocarurfa.com Şanlıurfa GAP Havalimanı araç kiralama servisi tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla hizmetinizdedir. İş ve gezi seyehatleriniz için Eurocar Şanlıurfa araç kiralama servisinden ihtiyacınıza uygun bir araç kiralayabilir, Şanlıurfa'nın tarihi güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz...

Euro car urfa Şanlıurfa GAP Havalimanı Araç Kiralama ile ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi daha yakından takip edebilirsiniz...

Copyright © 2016 - Euro Car Urfa | Şanlıurfa Rent A Car, Oto Kiralama, Araç Kiralama