ALIŞ YERİ

Alış Yeri / Tarihi / Saati

 
 
İADE YERİ

İade Yeri / Tarihi / Saati

 
 
Kiralama Şartları

Euro Car Urfa Araç kiralama şartları

Ekonomik grup araçlar için 22 yaş (ford fiesta, Hyundai i20,VW Polo vb.clio symbol)

Orta grup araçlar için 24 yaş (Renault fullence, citroen c-elyese,VW Jetta, ford focus, Renault megane.)

Üst grup araçlar için 26 yaş (Peugeot 508,ford mondeo, VW Passat .)

Lüks grup araçlar için 30 yaş ve üzerinde olmak. (BMW, Mercedes C180 vb.)


Depozit ( Kredi Kartı Kullanımı)

Euro car urfa rent a car dan Kiralama yapan müşterilerimizden kiralama esnasında kendi adına düzenlenmiş bir kredi kartına sahip olması gerekmektedir. kredi kartından, kiraladığı araç grubuna göre değişmekle birlikte, eko sınıf araçlar için en az 300 TL, orta ve üst sınıf araçlar için 750 TL tutarında ön provizyon alınır.


Ehliyet Süresi


Euro Car Urfa rent a car dan aldığınız Ekonomik sınıf araçlar için en az 2 yıllık ehliyet olması gerekli

Orta sınıf araçlar için en az 3 yıllık ehliyetinin olması gerekmektedir

Üst ve lüks sınıf araçlar için en az 5 yıllık ehliyete sahip olması gerekmektedir.


Euro Car Urfa rent car dan kiralayacağınız araç için Kiralama esnasında mutlaka ehliyet ve kredi kartınızın yanınızda olması zorunludur.


Bireysel Kaza Sigortası (BKS)

Eurocar urfa dan aldığınız araç içerisindeki yolcuların tedavi masraflarını limitler dahilinde öder. Kaza ve kişi başına 500 TL tedavi giderleri, 10.000 TL ölüm ve kalıcı sakatlık teminatı içerir. Günlük 5 TL/gün ödeyerek bu sigortayı alabilirsiniz.


Hırsızlık Sigortası


Eurocar Urfa dan aldığınız Aracın çalınması ile sigortanın ödemeyi yapması arasında geçen sürede meydana gelen "iş kaybı tazminatını" teminat altına alır. Günlük 7 TL/gün ödeyerek bu sigortayı satın alabilirsiniz.


Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortası

Eurocarurfa renta car dan aldığınız Araçla 3.şahıslara verilen maddi zararlar zorunlu trafik sigortası ile belirlenmiş limitler dahilinde teminat altındadır. Bu limiti kaza başına 100.000 TL ye kadar çıkartabilirsiniz. Günlük 6 TL/ye ek sürücü hizmeti alarak bu sigortayı satın alabilirsiniz.


Tek Yön Ücreti


Eurocar urfa renta car dan aldığınız Aracın belirtilen istasyonlardan farklı bir noktada kiralanmak veya teslim edilmek istenmesi durumunda kilometre uzaklığına göre tek yön ücreti uygulanır.


Euro Car Urfa renta car dan DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR !!

Aşağıdaki hallerde Sigortadan Yararlandırma Teminatı geçersiz olacak ve oluşacak zarar sigorta kapsam dışında kalacaktır:

Aracın kira kontratı üzerinde ismi yazılı kişilerden başkasına kullandırılması, kesinlikle yasaktır.

Aracın uygun olmayan kullanım koşulları dışında kullanılması (aracın yüksek motor harareti ile kullanılması, kötü yol şartları veya patlak lastik üzerinde yürünmesi, araca yanlış yakıt doldurulması ve benzeri diğer durumlar),

Aracın trafik kuralları dışında kullanılması (yasal hız sınırlarının aşılması, kırmızı ışıkta geçilmesi ve benzeri diğer ihlaller),

Aracın alkol veya uyuşturucu madde etkisi altında kullanılması,

Araçta taşınan bir yükün hasara veya kazaya sebep olması,

Aracın dikkatsiz ve tedbir alınmaksızın kullanılması (yağışlı havalarda yol şartlarına göre hız ayarlamasının yapılmaması, öndeki aracın en az emniyet mesafesinden takip edilmemesi ve benzeri diğer kullanımlar),

Meydana gelmiş bir kazanın veya çalınma durumunun anında müşteriye verilecek olan irtibat telefonlarına bildirilmemesi, aracın kaza yerinde terk edilmesi (doktor raporu ile saptanmış engelleyici bir durum olması durumu hariç),

Kaza Durumlarında bir kazayla ilgili makamlardan 48 saat içerisinde gerekli raporların (trafik ve alkol raporu) alınmaması,

Aracın çalınması durumunda aracın ruhsatı orijinal anahtarının teslim edilememesi.

Onay alınmaksızın ve kira süresinin bitmesine rağmen aracın teslim edilmemesi,

Aracın içerisinde taşınan yüklerden ötürü araçta veya karşı tarafta bir hasar oluşması,

Lastik, cam veya farda hasar meydana gelen hasarlar Muafiyetli Kaza Sigortası içerisine dahil değildir. Bu sigortayı ek bir ücret ödeyerek ayrıca satın alınabilir.

3. şahıslara verilen hasardan doğacak maddi tazminat tutarları, mecburi mali mesuliyet sigortası teminatı kapsamında teminat altındadır. Teminat sınırları dışında kalan tutarlar için müşteri kendisi sorumludur.

Trafik kazalarında sürücüye kusur verilmesi halinde aracın serviste kaldığı gün hesaplanarak Yatan gün parası talep edilir.eyer sürücü kaza raporunda kusursuz ise araç serviste kaldığı gün ücreti Talep edilmez ve ikame araç temin edilir.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi daha yakından takip edebilirsiniz...

Copyright © 2016 - Euro Car Urfa | Şanlıurfa Rent A Car, Oto Kiralama, Araç Kiralama