ALIŞ YERİ

Alış Yeri / Tarihi / Saati

 
 
İADE YERİ

İade Yeri / Tarihi / Saati

 
 
Şanlıurfa Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şanlıurfa'da çoğu insan pek çok neden ile araç kiralama hizmeti almak durumunda kalabilmektedir. Seyahat, gezi, iş gezileri, toplantılar, aktiviteler, özel günler ve bunun gibi pek çok nedenle araç kiralama hizmetleri talep edilebilmektedir.

Şanlıurfa Araç kiralama işlemi gerçekleştirirken, bir çok firmalar belirli prosedürleri yerine getirse de, kiralama işlemlerini yapacak kişilerin bu konuda dikkat etmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır.

Size en uygun aracı tercih edin:

Şanlıurfa Araç kiralama düşündüğünüz şehre ilk kez gidiyorsanız, şehir koşullarını, yolları, park olanaklarını bilmiyor olabilirsiniz. Bu nedenle kiralama düşündüğünüz Şanlıurfa rent a car firmaları ile görüşüp ne amaçla araç kiraladığınızı belirtirseniz, konusunda profesyonel olan bu firmalar sizin için en doğru aracı seçmenize yardımcı olacaktır. Örneğin İzmir'de araç kiralayacak iseniz ve şehir içinde kullanmayı düşünüyor iseniz firmalar size, daha küçük, az yer kaplayan ve dar sokaklara girmenizi ve otoparkı kolaylaştıracak bir araç önereceklerdir. Bunun yanı sıra aracı kullanacağınız dönemdeki yapacağınız yol miktarını düşünerek uygun yakıt tipi ve uygun vites tipi seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Aracınızı Teslim Alırken Mutlaka Kontrol Edin:

Şanlıurfa Araç kiralama şirketleri, aracı size teslim ederken sözleşme ve araç bilgilerini içeren formlar teslim ederler. Bu aşamada profesyonel araç kiralama şirketleri aracı kontrol etmenizi talep ederler. Araç kontrolünde başlıca noktalar, verilen araç ile imzaladığınız sözleşmede yer alan araç bilgilerinin aynı olmasıdır. Size teslim edilen aracın km si, aracın benzin deposunun dolu olup olmaması, araçta çarpma çizik gibi, sözleşmede belirtilen durumların dışında her hangi bir problem olup olmamasını kontrol etmelisiniz. Bu arada lastiklerin durumu, aracı ilk çalıştırdığınızda uyarı ikazlarının yanıp yanmamasına da (yağ ışığı, elektronik hata ışıkları, motor arıza ışığı v.b.) kısa bir şekilde göz atabilirsiniz.

Sözleşme, Sigorta ve Kasko Evraklarının Kontrolü:

Şanlıurfa Rent A Car firmaları tarafından sizlere sağlanan araçların sigorta ve kasko evraklarının düzgün şekilde düzenlenmiş olması ve bu evrakların en azından bir nüshasının seyahatiniz süresince aracınızda olması tercih edilmelidir. Kasko ve sigorta detayları ve kapsamları konusunda kiralama yaptığınız firmadan mutlaka detaylı bilgi talep ediniz. Aracı nasıl kullanacağınız konusunda detaylı bilgi vermeniz özellikle kasko ve sigorta konusunda önemlidir. Örneğin aracın kiralandığı dönemde 2 sürücünün aracı kullanma ihtimali varsa, 2. sürücü içinde ilave kasko ücreti ödenmesi her hangi bir kaza durumunda sizleri pek çok masraftan koruyacaktır.

Blog

Şanlıurfa Otogar Araç KiralamaThy Yolcularına yüzde 10 indirim fırsatlarıŞanlıurfa Havaalanı Transfer HizmetleriOtomatik ve düz vites seçenekleriyle hizmet sunuyoruzOnlarca sıfır aracı rent a car firmamızdan talep edinŞanlıurfa Gap Havalimanı Araç Kiralama HizmetleriKredi kartı ile ödeme yapabilir ve araç kiralayabilirsinizFull donanımlı araçlarımız ile sürüş performansınızı arttırınZengin filomuz ile Şanlıurfa'da hizmetinizdeyizEuro Car Urfa ile araba kiralamanın tadına varınEuro Car ile Kurban Bayram'ında Araçsız KalmayınTatillerde Size Eşlik Eden Araç Kiralama Hizmeti Euro CarUrfa’nın ilk kurumsal rent a car firması7 gün, 24 saat rezervasyon hizmetleriKöylerden, merkezlere kadar anahtar teslim hizmetBirinci sınıf kalite araçlarla hizmetinizdeyizKaliteli bir araç kiralama firması mı arıyorsunuz?Dilediğiniz marka aracı kiralayabilirsinizEn güvenilir Urfa araç kiralama firması!En kaliteli araçlar bir tık kadar uzağınızdaKiralayacağınız filo ile zamandan tasarruf edinAraba kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştıAraç kiralama hizmetleri her geçen gün popülerleşmekte!Aile arabası konusunda muhteşem çözümler!Yüzde Yüz güvenli araç hizmeti!Urfa seyahatlerinizde araçsız kalmayın!Şanlıurfa araç kiralama hizmetleriKöklü bir Rent a Car firması!En kaliteli araçlar bir tık kadar uzağınızda!Havalimanı hizmetlerimiz aktiftirZengin araç kiralama desteği ile hizmetinizdeyizŞanlıurfa’nın En İyi Filo Kiralama Hizmeti!Ramazan Bayram'ına Özel Araç Kiralama FiyatlarıŞanlıurfa Rent A Car TanıtımŞanlıurfa Rent A Car HizmetiŞanlıurfa Rent A Car MerkezleriŞanlıurfa Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi GerekenlerŞanlıurfa Araç KiralamaOnline Rezervasyon HizmetiŞanlıurfa Rent A Car FirmalarıŞanlıurfa Halfeti TurlarıEuro Car Urfa İle Farkı YaşayınŞanlıurfa Rent A Car TarihiEuro Car Urfa Açıldı!

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi daha yakından takip edebilirsiniz...

Copyright © 2016 - Euro Car Urfa | Şanlıurfa Rent A Car, Oto Kiralama, Araç Kiralama